İstanbul otel adresleri- Istanbul otel address-Beynova-hotel-bey

2015-08-03 14:18:00
İstanbul otel adresleri- Istanbul otel address-Beynova-hotel-bey |  görsel 1

BEYNOVA HOTEL Eylül 2009 tarihinde açılmış olup Turizm Bakanlığı tarafından 4 yıldız onaylıdır. Atatürk Havalimanı ve CNR Fuar Alanı’na 20 km. Tüyap Büyükçekmece Fuar Merkezi’ne 2 km. mesafededir.

Otelimiz 87 adet deluxe,1 adet engelli odası olmak üzere toplam 88 odadan ibarettir. Bunun yanında otelimiz 85 kişilik alacart’e restaurant, 70 kişilik kahvaltı salonu, 72 kişilik nova bar, 25 kişilik work shop toplantı salonu ile 90 araçlık kapalı otopark ve 130 araçlık açık otopark bulunmaktadır. Tüm odalarda LCD Ekran Televizyon, Direk Telefon, Minibar, Kettle, Safe Box, Ücretsiz Wifi İnternet, Uydu TV Kanalları, Split Klima, Banyo, Saç Kurutma Makinası mevcuttur. Tesis genelinde Sauna, Türk Hamamı, Masaj çeşitleriyle günün yorgunluğunu atabileceğiniz ve ayrıca Aletli GYM ile zinde ve sağlıklı bir bedene kavuşabileceğiniz Sağlık Kulübümüz sizleri beklemektedir.

BEYNOVA HOTEL İstanbul'un yeni cazibe merkezleri olan Beylikdüzü ile Esenyurt'un kesişme noktası olan E-5 Karayolu üzerinde güvenli, kaliteli, profesyonel, vizyonu ve yenilikçiliğiyle siz değerli misafirlerine en iyi hizmeti vermektedir.

http://www.beynova.com/

4
0
0
Yorum Yaz
Tarihin Durduğu Yer